Дозатор рідкого мила HOTEC 13.111 Stainless Steel
-23%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип встановлення: Настінний (підвісний)
Керування: Натискне
Матеріал виробу: Неіржавка сталь
Колір виробу: Неіржавка сталь
Габарити (ШхВ): 11 x 20 см
Керування: Натискне
Матеріал виробу: Неіржавка сталь
Колір виробу: Неіржавка сталь
Габарити (ШхВ): 11 x 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTEC |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Сірий |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Тип управління | Натискне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Вага | 0.66 кг |
| Колір покриття | Сатин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20.2 см |
| Ширина | 12.2 см |
| Глибина | 0.66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дозатор |
| Призначення | Для санузлів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Обсяг | 0.003750 |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 909,37 ₴

