Котел електричний SAT Systems Chp PRO 7,5 кВт





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел електричний SAT Systems Chp PRO 7,5 кВт»
Електричний котел Chip це новий продукт від молодої української компанії SAT Systems, яка на протяг останніх декількох років динамічно розвивається і впроваджує у своїх котлах інноваційні новинки і технології. Передусім котли серії Chip відрізняються своєю фінансовою доступністю кінцевому споживачеві, але що при цьому не поступаються по технічних можливостях і характеристиках в дорожчих моделях. Потужність котла (модуляція потужності) регулюється автоматично з кроком 1,25 кВт.
Абсолютно безшумна робота за допомогою симисторного управління, цифрове управління і контроль температури, автоматичне PID регулювання, 6 східців потужності і максимальна комплектація (насос, розширювальний бак, група безпеки) і можливість підключення WiFi модуля
Із особливостей котлів серії Chip варто відзначити такі можливості:
- Безшумна робота котла
- Автоматичне регулювання потужності (ручне регулювання діапазону, тобто максимальної потужності)
- Вибіг насос-робота насоса протягом 45 секунд після відключення нагріву (прокачування рідини і охолодження теплообмінника котла)
- Автоматичний цикл фонової прокачування теплоносія кожні 5 хвилин
- Цифрове управління і контроль температури
- Вбудований аварійний термостат
- Можливість підключення кімнатного термостата або тижневого програматора будь-якого виробника
- Підтримка температури теплоносія в діапазоні +/- 0,1 ° C від заданої
- Рекуперація паразитного тепла напівпровідникових ключів управління
- Діапазон напруги живлення (фазного): 160 - 275 В
- Кількість фаз електроживлення: 1/3 (220/380)
Котел електричний SAT Systems Chip PRO українського виробництва Ви зможете в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAT |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 |
| Основні атрибути | |
| Вид котла | електричний |
| Кількість контурів | Двоконтурний (опалення) |
| Кількість/Мощість ТеНов | 3 |
| Напруга мережі | 220-240, 380-400 |
| Площа обігріву | 75 м кв. |
| Режим | Да |
| Теплова потужність, кВт | 7.5 |
| Тип підключення | Однофазне/трехфазне |
- Ціна: 19 137,60 ₴







