Котел електричний Tenko Cтандарт Digital 4,5Вт 380В с насосом (СДКЕ 4,5_380)

Електричні котли серії "Standart Digital" - Це високотехнологічне і надійне рішення для опалення Вашого дому. Це обладнання використовують для огрівання приміщень площею від 30 до 150 кв.х. або як допоміжний пристрій у існуючій системі опалення. Моделі цієї серії дуже ефективні та надійні, видаються потужністю від 3 до 15 КВт, а з'єднання може бути в мережі 220В і 380В (від 10,5 квт - тільки 380). Електричні котли « Standart Digitalscript розробили як альтернативу серії котлів Стандарт, і на відміну від попередників, вони мають цифрове керування, що дозволяє більш точно налаштувати роботу котла. Крім того, котли Standart Digital обладнані можливістю керування часом включення/ виключення вмонтованого насоса Grundfos (UPSO 15/60-130 до і після включення ТЕНів, а також Два датчики температури: теплоносник і повітря в приміщенні. За допомогою цього дисплея ви можете обрати режим роботи котла - за температурою або за температурою повітря, що буде показано за допомогою відповідних світлових індикаторів. Ця серія оснащена гідрогрупою безпечності, тобто автоматичним повітрям, цифровим датчиком тиску, запобіжним клапаном. Котли Standart Digital мають додаткову електрозахисту - дублерий модульний контактор, при цьому основними комутуючими пристроями є високонадійні механічні релі (коли до 6 квт на 220В) або модульні контактори. Котли цієї серії можна експлуатувати тільки в системі опалення закритого типу з тиском не менше 1 бар. Лінійка має широку функцію і простою експлуатацією. Корпус котла виготовлений з високоякісної сталі і отримують антикорозійну обробку. Щоб надати йому додаткових захисних властивостей і елегантного вигляду, використовують порошкову технологію фарбування.
Електричний котел Tenko українською Виготовлення Ви можете придбати в нашому Веб-магазин ТОТмаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Електрика |
| Електродний нагрівач | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 1.8 л |
| Потужність номінальна | 4.5 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумна комутація | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Ні |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Ні |
| Режим "тепла підлога" | Ні |
| Циркуляційний насос | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 581 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Глибина | 97 мм |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Ширина | 189 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
- Ціна: 13 452,30 ₴

