Конвактор Tenko EHK (c) 1000



Електричні конвектори ЕНК(С) 1000 - це високоефективні пристрої для швидкого і якісного обігріву вашого будинку або квартири. У таких моделях використовують нагрівальний елемент відкритого типу, але захищений від перегріву, тому пристрої безпечні навіть для приміщень, де є маленькі діти.
Як нагрівальний елемент в електричних конвекторах ЕНК(С) 1000 виступає слюдяною тэн. Він швидко обігріє і ефективно, не пересушуючи повітря. А для максимальної конвекції в цих моделях реалізовано незвичайне рішення конструкції: розлом гарячого потоку.
Серед додаткових функцій електричних конвекторів ЕНК(С) 1000 можна розділити потужність на 2 сходи, одна або два ступені нагрівання, а також регулювання температури. Крім того, в пристрої вбудовано індикатор світла. У комплекті до конвектора йдуть на набори для його встановлення на підлогу або кріплення на стіну.
Крім моделі ЕНК(С) 1000 потужністю 1, виготовляється електричний конвектор категорії ЕНК (С) потужністю 1,5. Пристрої обидва ростуть у білому кольорі і розрізняються по вазі. Купуючи товари, ви отримуєте на них гарантію від виробника 2 роки.
ГАРАНТІЯ ПРОЇЗВІДТЕЛЯ - 2 РОКИ
- Можливість поділу потужності на 2 сходи
- Перелом гарячого потоку
- Швидко нагрівають приміщення
- Безпечне використання
- Надійна конструкція
- Захищені від перегрів
- Економіка енергії
- Коригування температури
- Одна або дві ступені нагрівання
- Індивідуальна індика
Комплектація:
1.Электромічний конвектор
2.Кронштейни і набір для настінного кріплення
3.ЕВРО-Шнур
4. Інструкція користувача
5. Ножки (опрезично)
Конвектори Tenko українською Виготовлення Ви можете придбати в нашому Веб-магазин ТОТмаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 466 мм |
| Ширина | 726 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Номінальний споживання струму, А | 4.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 |
- Ціна: 1 952 ₴

