Таймер електричний з механічним керуванням Presto-PS (7801)

Особливості
Таймер електричний з механічним керуванням Presto-PS (7801) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови систем поливу з використанням гнучких садових шлангів та дощувачів, що може використовуватися для наповнення ємностей. Дозволяє регулювати час поливу в межах від 1 до 120 хвилин. Інтервал поливу задається щодня тижня за часом старту. На день можна встановити один сеанс зрошення.
Оснащений надійним кульовим механізмом клапана, що дозволяє працювати таймер навіть з ємності з водою без насоса. Робочий тиск 0,5-8 бар. Допустима температура води від 5 до 60 градусів. Корпус таймера водостійкий, але не водонепроникний. Щільно закручуйте зовнішню захисну кришку, щоб уникнути попадання води всередину виробу. Процес монтажу таймера не займає багато часу і не потребує додаткового інструменту.Для правильної та безперебійної роботи встановлюйте таймер вертикально по осі входу/виходу.
Живлення здійснюється від двох батарейок типу ААА (у комплект не входять), заряду одного комплекту вистачає на строк до 3 місяців. Виріб не є морозостійким, тому необхідно його демонтувати на зимовий період. Корпус таймера виготовлений із якісного пластику, довговічний, стійкий до дії ультрафіолету. Для продовження терміну служби виробу рекомендується використовувати в системі подачі води фільтр грубої очистки.Не призначений для промислового використання з розчинами хімічно активних та легкозаймистих рідин, харчових продуктів!
Переваги
-Плавне регулювання часу поливу;
-Тривалість поливу: 1, 3, 5, 10, 15, 20, 30, 60, 90, 120 хвилин;
-Можливість роботи самопливом із ємності без насоса;
-Немає потреби для роботи таймера в підключенні до електромережі;
-Простота монтажу;
Легке та зручне програмування;
-Кнопка відкладеного старту;
-Наявність режиму примусового ручного поливу;
-Індикатор роботи/розряду батареї;
-Економна витрата води.
Коротка інструкція з монтажу таймера:
-Змонтувати перехідник/трійник/кран із зовнішнім різьбленням 3/4 в магістральну трубу;
-Послабити велике стопорне кільце, накрутити внутрішнє кільце на трійник/кран до упору, затягнути велике кільце;
-За допомогою стандартного конектора з'єднати шланг з виходом таймера;
-Підключити з протилежного боку шланга або дощувач або поливальний пістолет;
-Встановити дощувач у місці проведення поливу;
-Відкрутити зовнішню захисну кришку, висунути відсік для батарей, встановити 2 батареї 1,5 В ААА, встановити відсік на місце, закрутити кришку;
-Виставити необхідний час і дні поливу (докладний опис налаштування дивіться в інструкції, що додається до таймера).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | таймер |
| Тип установки | зовнішній |
| Об`єм | 0,0033 м^3 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Витрата води | 0,9 м^3/год |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Одиниця | 1 шт |
| Вага | 0,367 кг |
| Об'ємна вага | 0,833 кг/м^3 |
| Механізм таймера | електричний кульовий |
| Тривалість поливу | від 1 до 120 хвилин |
- Ціна: 860 ₴

