З' єднання Presto-PS муфта ремонтна для шланга 3/4 дюйма Soft (5818E)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Муфта ремонту Presto-PS (5818E) Для побудови поліва використовують гнучкі садові шланги та дощовики. Дозволяє швидко і надійно з'єднати відрізки шлангів діаметром 3/4 дюйми між собою або усунути їх розриви і пошкодження. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає особливих навичок. З'єднання виготовлене з якісного ПВХ, довговічне, стійке до дії ультрафіолетового випромінювання і водорозробні добрива.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Різивне покриття Soft Touch для зручності використання;
- Простота монтажа;
- Надійне з’ єднання цангового з’ єднання;
- Не тече, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція по монтажу ремонтної муфти:
- Обрізати кінці шлангу;
- Відкрутити затиснуте кільце і одягнути на шланг;
- Вставити кінець шланга в затискач
- Закрутити до впорядкування затиснене кільце;
- Повторити процедуру з іншого боку адаптера з другим відрізком шланга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,03 кг |
| Діаметр шланга (") | 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 25 шт |
| Об`єм | 0,00013 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м^3 |
| Застосування | для з'єднання (ремонту) шлангів |
| Тип | муфта ремонтна |
- Ціна: 55 ₴

