Щоденник Presto-PS секторний з підсвічуванням проходного фонарик (7734)





Спеціальні
Щоденник секторний з підсвічуванням Presto-PS Фонтарик (7734) використовується для зрошування газонів середньої та малої площі, підійде так само для поливання городу. Ці дощовики розбризкують воду плоским струмком, імітуючи природний дощ. Сектор поліва легко регулює поворотом форсунки від 30 до 360 градусів за Цельсієм, завдяки чому можна швидко налаштувати росильник під поливом різної форми і розміру. Крім того, дощовик оснащений сонячною батареєю, акумулятором і світлодіодом. Завдяки цьому він накопичує енергію вдень і автоматично вмикає освітлення в темний час доби. Максимальний діаметр захоплення до 8 метрів з площею полива 50 м^2. Розхід води при тиску 2 атмосфери до 0,9 м^3/години. Використовується оростель з садовими шлангами діаметром 5/8 дюйма. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфери. Мінімальний тиск, необхідний для роботи зрошувача, становить 0,5 атмосфера. Якщо ви розраховуєте кількість дощовиків, необхідних на Вашу площу поліва, вам потрібно врахувати "мертву зону" під самим дощовиком діаметром 1,5 метра і відповідно підбирати відстань між ними. Для продовження терміну служби дощовика рекомендується використовувати в системі постачання води фільтру грубої очищення.
Переваги
- Простота встановлення;
- Можливості з’ єднання декількох зростів у одну лінію.
- Швидке регулювання сектора поліва;
- Вбудоване автономне підсвічування
- Висока ефективність і рівність поливу;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунтів і повітря.
Коротка інструкція по монтажу дощовика:
- Змонтувати гнучкий садовий шланг діаметром 5/8 " через кран и Адаптер до джерела водопостачання;
- Змонтувати шланг до дощовика;
- Встановити дощовик на місце полива;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Вага | 0,107 кг |
| Діаметр "мертвої зони" | 1,5 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Кількість форсунок | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 8 м |
| Об`єм | 0,0013 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,32 кг/м^3 |
| Площа поливу | 50 м^2 |
| Поворотні сопла | Немає |
| Підключення до конектора | Немає |
| Прохідне підключення | Так |
| Витрата води | 0,9 м^3/год |
| Регулювання кута повороту | Немає |
| Режим поливу | круговий/секторний |
| Тип | статичний |
| Кут поливу | 10-360° |
- Ціна: 138 ₴






