Пожежник Presto-PS осиротілий круговим рефлектором, що регулюється Римським фрегатом на ніжці (SP-3103)





Спеціальні
Щоденник кругової Presto-PS, який регулюється Римським фрегатом (SP-3103), використовується для зрошування газонів середньої та невеликої площі, підходить так само для поливання паркану або теплиці. Ці дощовики розбризкують воду тонким струменем, який імітує природний дрібний дощ, і обробляють сектор завоювання 360 градусів при діаметрі 12 метрів. Максимальна площа полива становить 113 м^2. Особливою особливістю цієї моделі є форсунка з регулюванням на висоті струму від -8 до 25o. Форсунка дощовика зйомна, що дозволяє швидко і просто прочистити її при необхідності. А гальмова система осі з силікону дає змогу дощовильнику підтримувати режим повільного обертання в 1 оберт за 45 секунд для забезпечення більш рівномірного зрошення. Можливо, з'єднатися як до гнучкого садового шланга з вузлом на комплектній ножиці або переносній треногі, так і стаціонарну установку на магістральну трубу за допомогою фітингів з внутрішнім різьбленням 12 мммм (1/2). Рекомендований робочий тиск у системі від 1,5 до 3 атмосфери. Розхід води при тиску 2 атмосфери до 0,2 м^3/час. Виготовлений дощовик з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до дії ультрафіолетового проміння і водорозробленого добрива. Для збільшення терміну використання виробів рекомендується встановити фільтр на рухому магістральну трубу.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливання;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Комп’ютерна форсунка;
- Сприяє водорозробленню;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунтів і повітря.
Коротка інструкція по монтажу дощовика:
Приклад мобільного встановлення
- Змонтувати гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьблення адаптера и кінектора підключити шланг до треноге або ніжці;
- Вкрутити дощуч у треногу/ніжку.
- Встановити дощовик на місце полива;
- Якщо необхідно відрегулювати висоту треноги;
- Подати воду в систему.
Приклад стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 19-25 мм;
- У гарантійних місцях установки для дощовиків встановити вертикально в розріз крани або тройники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою тінга з внутрішньої різьблення 1/2 дюйма Об'єднати трубу і дощовик;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,070 кг |
| Вид різьби | зовнішня |
| Висота струменя | 2,7 м |
| Діаметр різьби | 12 мм (1/2") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Кількість форсунок | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 12 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 0,5 м |
| Об`єм | 0,0008 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,19 кг/м^3 |
| Площа поливу | 113 м^2 |
| Поворотні сопла | Так |
| Підключення до конектора | Так |
| Прохідне підключення | Так |
| Витрата води | 1,6 м^3/год |
| Регулювання кута повороту | Немає |
| Режим поливу | круговий |
| Тип | обертовий |
| Кут поливу | 360° |
- Ціна: 194 ₴






