Стоянка для крапельниць мікроджет Presto-PS з трубкою 5 мм, висота 50 см (SMS-0150)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Стойка для крапельниць мікроджет Presto-PS (SMS-0150) використовують для побудови систем полива у поєднанні з трубкою діаметром 5 мм і краплинками мікроджет. Її використання дозволяє швидко і надійно закріпити крапельницю біля зрошуваної рослини. Трубка з крапельницею фіксується в прорізах стійко і вона вставляється в ґрунт. Виготовлено з якісного ПВХ, довговічна, стійка до механічних навантажень та дії ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Фіксація крапельниці максимально близько до росту;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтаж і використання.
Коротка інструкція за допомогою монтажу стійких для крапельниць мікроджет:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою дырокола проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Змонтувати слухавку з трубкою;
- Змонтувати крапельниці до стійки;
- Тут ви можете встановити ямку у поліва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,048 кг |
| Довжина трубки | 50 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,00021 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,053 кг/м^3 |
| Застосування | фіксація мікро трубки |
| Розмір | 50 см |
| Спосіб монтажу | в землю |
| Тип | стійка для крапельниць |
- Ціна: 44 ₴

