Дырокол 3 мм Presto-PS механічний для трубки 16 і 20 мм (SP-250)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Дырокол механічний 3 мм Presto-PS (SP-250) Це робиться для побудови систем крапельного полива, використовуючи сліпу трубку діаметром 16 або 20 мм і садових крапельниць. Він дозволяє швидко і надійно закріпити стартові фітинги та крапельниці в стінку сліпої трубки. Процес встановлення досить легкий, не потребує попередньої підготовки та спеціальних навиків. Трубку проколюють у певних місцях, де ростуть рослини. Персонал виготовлений з якісного пластику, а робоча частина має металеву насадку. Порівняно з звичайними ручними діроколами, це більш вигідне рішення, коли потрібно проколювати велику кількість отворів на довгих ділянках поливної системи.
Переваги
- Простота використання;
- Універсальний завдяки зніманню, підходить для трубки 16 і 20 мм;
- Висока продуктивність.
- Висока безпека під час роботи;
- Довговічний, зроблений з якісних матеріалів;
- Дає надійне з’ єднання без додаткового ущільнення.
Коротка інструкція щодо використання діроколу:
- Взяти Сніжна крапельна трубку;
- Розкласти по ходу рядів;
- У місці проколу вставити трубку в діроккокол;
- Натиснути рукоятку до упору вниз;
- Вставити стартер, Адаптер або капельницу в готове отвор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,108 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Об`єм | 0,0004 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,1029 кг/м^3 |
| Застосування | проколювання отворів у трубці 16 і 20 мм |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Тип | Дырокол |
- Ціна: 369 ₴

