Щоденник Presto-PS зрошувальний круговим кругом Гвоздика на ніжці (SP-3203)





Спеціальні
Щоденник кругової Presto-PS Гвоздика (SP-32033) використовується для зрошування газонів середньої та невеликої площі, підійде так само для поливання паркану або теплиці. Ці дощовики розбризкують воду тонким струменем, який імітує природний дрібний дощ, і обробляють сектор завоювання 360 градусів при діаметрі 12 метрів. Максимальна площа поліва становить 113 м^2, можливо, з'єднатися як до гнучкого садового шланга з вузлом на комплектній ножиці або переносній треногі, так і стаціонарну установку на магістральній трубі за допомогою фітингів з внутрішньою різьбленням 12 мм (1/2). Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 5 атмосфери. Розхід води при тиску 2 атмосфери до 0,3 м^3/години. Виготовлений дощовик з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до дії ультрафіолетового проміння і водорозробленого добрива. Для збільшення терміну використання виробів рекомендується встановити фільтр на рухому магістральну трубу.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливання;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Сприяє водорозробленню;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунтів і повітря.
Коротка інструкція по монтажу дощовика:
Варіант мобільного зв’ язку
- Змонтувати гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання.
- За допомогою різьблення адаптера и кінектора підключити шланг до треноге або ніжці;
- Вкрутити дощуч у треногу/ніжку.
- Встановити дощовик на місце полива;
- Якщо необхідно відрегулювати висоту треноги;
- Подати воду в систему.
Варіант стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 19-25 мм;
- У гарантійних місцях установки для дощовиків встановити вертикально в розріз крани або тройники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою тінга з внутрішньої різьблення 1/2 дюйма Об'єднати трубу і дощовик;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,046 кг |
| Вид різьби | зовнішня |
| Діаметр різьби | 12 мм (1/2") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Кількість форсунок | 2 |
| Максимальний діаметр поливу | 12 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 10 м |
| Об`єм | 0,000024 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м^3 |
| Площа поливу | 113 м^2 |
| Поворотні сопла | Немає |
| Підключення до конектора | Так |
| Прохідне підключення | Так |
| Витрата води | 0,3 м^3/год |
| Регулювання кута повороту | Немає |
| Режим поливу | круговий |
| Тип | обертовий |
| Кут поливу | 360° |
- Ціна: 150 ₴






