Фітинг Presto-PS тройник переходу з серії Jet на стандартний коннектор (5603)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Тройник для коннекторів Presto-PS (5603) Цей параметр стосується стандартних коннекторів і контекторів серії Jet для переходу з шлангу більшого діаметра. За допомогою цього пункту можна заполонити дві лінії полива з одного джерела води. Робочий тиск до 4 атмосфери. Виготовлюється тройник з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, розчинів добрив та ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага і низька ціна.
- Не іржа, виготовлений з пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне швидке з’ єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція щодо переходного тройника:
- Змонтувати коннектора на шланги;
- З' єднати шланги між собою за допомогою тройника;
- Змонтувати пістолети або Черепашки;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,017 кг |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2&54) / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість виходів | 3 |
| Об`єм | 0,00018 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м^3 |
| Застосування | для конекторів |
| Серія | Jet + |
| Тип | Трійник |
- Ціна: 31 ₴

