Коннектор Presto-PS для шланга 1 дюйм серії Jet (2515)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Коннектор Presto-PS (2515) Разом з різьбленими адаптерами і кранами для з'єднання садових шлангів діаметром 1 дюйм до системи водопостачання, для з'єднання шланга з поливними пістолетами і дощовиками, для з'єднання шлангів між собою за допомогою проходного адаптера. Відноситься модель до серії Jet з збільшеним внутрішнім діаметром коннектора для збільшення водовиливу. Робочий тиск до 4 атмосфери. Виготовлюється конноктор з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага у порівнянні з металевими аналогами;
- Не іржа, виготовлений з пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота з' єднання/ знімання;
- Надійне з’ єднання.
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція по монтажу коннекатора:
- Змонтувати Адаптер різьблення або кран для коннектора в магістральну трубу;
- Відкрутити повністю притиснене кільце з боку цангового затискача;
- Одягнути перстень на шланг 1 ";
- Вставити кінець шланга в затиснуті і закрутити назад притиснене кільце до упору;
- Закріпити конноктор на різьблений адаптер/кран;
- Повторити елементи 2-4 на протилежному кінці шланга;
- Змонтувати до конічного перерізу пістолет;
- Подати воду в шланг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Аквастоп | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,072 кг |
| Діаметр шланга (") | 25 мм (1&ES) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,0003 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м^3 |
| Застосування | для зрошувачів |
| Серія | Jet + |
| Тип | збільшений Jet + |
- Ціна: 85 ₴

