Коннектор Presto-PS універсальний для шланга 1/2-5/8-3/4 дюйма (4134)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Коннерктор універсальний Presto-PS (4134) Разом з різьбленими адаптерами і кранами для з'єднання садових шлангів діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма до системи водопостачання, для з'єднання шланга з поливними пістолетами і дощовиками, для з'єднання шлангів між собою за допомогою проходного адміністра. Робочий тиск до 4 атмосфери. Виготовлюється конноктор з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага у порівнянні з металевими аналогами;
- Не іржа, виготовлений з пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простіта монтаж і використання;
- Універсальний для різних діаметрів шлангів;
- Надійне з’ єднання.
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція по монтажу коннекатора:
- Змонтувати Адаптер різьблення або кран для коннектора в магістральну трубу;
- Відкрутити повністю притиснене кільце з боку цангового затискача;
- Одягнути перстень на шланг;
- Вставити кінець шланга в затиснуті і закрутити назад притиснене кільце до упору;
- Закріпити конноктор на різьблений адаптер/кран;
- Повторити елементи 2-4 на протилежному кінці шланга;
- Змонтувати до конічного перерізу пістолет або Подавальник;
- Подати воду в шланг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Аквастоп | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,043 кг |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2&54) - 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,00019 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м^3 |
| Застосування | для зрошувачів |
| Тип | універсальний |
- Ціна: 58 ₴

