Шланг Presto-PS стрічки Silver Spray довжина 200 м, ширина поливу 5 м, діаметр 25 мм (402007-5)





Спеціальні
Система верхньої поліва розбризкування Silver Spray (Сілвер Спрей) добре зарекомендувала себе продукт на українському ринку поливкового обладнання.
Шланг "Туман" Presto-PS (402007-5) являє собою гнучкий перфорований шланг діаметром 25 мм з групами отворів по 5 штук на відстані 10 см один від одного, який за допомогою фітингів легко інтегрується у вже існуючу систему поліва. Максимальна ширина полива становить 5 метрів. Рекомендується як альтернатива підкореного поліва для листя капусти, картоплі, перців, салатів, помідорів, баклажанів.
Шланг "Туман" розтирається легко і швидко, не перекручується. Виняткова можливість вигинати стрічку з потрібної траєкторії зробить її незамінною на складних ділянках. Цей вид шлангів особливо стійкий до забивання і росту водоростей всередині стрічки завдяки навику внутрішнього захисного шару. Додаткові переваги цього шланга - захист від впливу ультрафіолетового випромінювання, який дозволяє використовувати його протягом 3-5 років.
Максимальна довжина однієї гілки становить 50 метрів, витрачається води 110 літрів/год на 1 метр шланга, це необхідно враховувати для правильного проектування системи полива Silver Spray.
Переваги
- Зрошення відбувається рівномірно, що пришвидшує процес проростання насіння і збільшує виживання розсади.
- Маленькі краплі не пошкоджують листя рослин і не забивають верхній шар ґрунту.
- Можливість використання як на маленькому городі, так і на полі великого майдану.
- Економічніший і ефективніший за стандартні системи поліва;
- Зручний і швидкий монтаж;
- За допомогою цього пункту можна зберегти шар ґрунту.
- Найліпший спосіб зрошувати піщаний ґрунт.
Застосування
- Полив сільськогосподарських культур на відкритому ґрунті.
- Поливи сільськогосподарських культур в хлопцівках і теплицях;
- Поливи розсади на відкритому і закритому грунті;
- Охорона рослин від ранніх весняних заморозків.
Коротка інструкція по монтажу системи зрошування Туман:
- Вкласти гілки шланга в міжрядь на відстані 2 - 2,5 метра;
- Перпендикулярно рядкам укласти магістральну трубу;
- На початку трубопроводу змонтувати фільтр для очищення води. сітківка або дисковий;
- Вмонтувати в магістральну трубу тройник або сідловий відвід навпроти кожного ряду спреї-ленти;
- З' єднати Стартер для з' єднання шланга туман з тройником/відводом або через кран;
- Закріпити спрій-ленту на стартері за допомогою притисненого кільця;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою Заглушки;
- У випадку механічного пошкодження спнай-шланга в процесі використання використовуйте ремонтне з' єднання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Італія |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Вага | 4 кг |
| Внутрішній захисний шар | Так |
| Діаметр отвору | 0,7 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість отворів в групі | 5 |
| Мах робочий тиск | 1,4 bar |
| Об`єм | 0,0084 м^3 |
| Об'ємна вага | 2,11 кг/м^3 |
| Відстань між групами отворів | 10 см |
| Витрата води л/год при 1 атм на 1 м | 110 л/год |
| Тип | стрічка туман |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Ширина стрічки | 45 мм |
| Ширина поливу | 5 м |
- Ціна: 1 068,89 ₴






