Капельниця для поліва Presto-PS мікрогет Колібрі MS-8080 (MS-8160)





Спеціальні
Капельниця мікроджет Колібрі використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливу. Ці крапельниці мають надійний запатентний механізм для високої продуктивності та рівномірності зрошення. Перевага і особливість каплиці Колібрі - це можливість її використання для підкронового поливу рослин. Розпилення імітує дрібний дощ і максимально наближується до природного заволоження ґрунту та повітря. Замінюють цей вид крапельниць для підвісного і наземного методу поливання на відкритому ґрунті і в теплицях для рослин з великою кореневою системою. Можна також використовувати для поливання дерев і кущів, для систем охолодження і захисту від замерзання.
Сектор полива - 360 градусів. Розхід води під час тиску в атмосферу становить 80 л/ч. Максимальний діаметр полива до 7 метрів. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4, а мінімальний необхідний для роботи спринклера — 0,5 атмосфери.
Капельниця мікроджет Presto-PS Колібрі (MS-8160) Виготовлено з високоякісного, стійкого до дії ультрафіолетового випромінювання та хімікатів пластику. При виробництві використовуються тільки первинні матеріали. Дозволяє швидко побудувати нову поливну систему або підключитися до вже існуючої. Легке обслуговування та очищення у випадку забруднення. Замінюють для поливання і внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в хлопців. Підходить для багаторічних чагарників, молодих хвойних дерев, розсади овочів. Цей вид крапельниць також служить основою для організації системи зрошування і підгодовування квітів та розсади.
Переваги
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність і економія.
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі поліва;
- Сприяє водорозробленню;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунтів і повітря.
Застосування
- Зрошення невеликих теплиць/парників;
- Поливи розсади на відкритому і закритому грунті;
- Полив хвойних рослин;
- Внесення добрив.
Коротка інструкція по монтажу крапельниці Колібрі:
- Підвісити гілки сліпа трубка Допомога вздовж рядів кілець;
- На початку трубопроводу змонтувати фільтр для очищення води. сітківка або дисковий;
- З’ єднати трубку з трубою, що з’ єднує стартерів або кранів;
- Якщо необхідно, розводять трубку за допомогою тройників и кутків;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою Заглушки;
- У випадку механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з’ єднання;
- Прокласти отвори в сліпій трубці на потрібній відстані за допомогою дырокола;
- У отвори встановити адаптер 5145 або Адаптер з різьбленням 5146;
- Встановити Крапля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Вага | 0,004 кг |
| Діаметр поливу | 6,5 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Об`єм | 0,00003 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0075 кг/м^3 |
| Розмір краплі | дрібна крапля |
| Витрата води | 80 л/год |
| Спосіб підключення | через адаптер 5145/5146 |
| Тип | крапельниця микроджет |
- Ціна: 12 ₴

