Адаптер внутрішній Presto-PS для мікрогет з різьбленням (5146)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Адаптер внутрішній з різьбленням Presto-PS (5146) використовується для створення системи крапельної поливи для з’єднання крапельниць мікроджет. Вбудовується в отвір у стінці трубки діаметром 5 мм. З іншого боку на стартер одягаються крапельниці MJ-1603, MS-8030, MS-8060, MS-8130 і MS-8160. Стартер виготовлений з високоякісного первинного сировини, довговічного, стійкого до дії ультрафіолетового проміння та добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Виготовлений з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з’єднує магістральну трубу і крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція по мінтажу адаптера:
- У магістральній трубі прокласти отвір діаметром 5 мм;
- Вкрутити за різьбленням Адаптер у отвір;
- Встановити на адаптер мікроджети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,001 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Об`єм | 0,000003 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0009 кг/м^3 |
| Застосування | приєднання мікроджет |
| Спосіб монтажу | в отвір 5 мм |
| Тип | внутрішній адаптер |
- Ціна: 6 ₴

