Адаптер зовнішнього Presto-PS для мікроджет (5141)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Адаптер зовнішнього Presto-PS (5141) Для того щоб з’єднати крапельні поли, використовують сліпу трубку діаметром 16 і 20 мм. Вбудовується в отвір у стінці трубки діаметром 3 мм. З іншого боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1302, MJ-1402, MS-1101A і MS-1101B. Адаптер виготовлений з якісного первинного сировини, довговічний, стійкий до дії ультрафіолетового і добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Виготовлений з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з’єднує магістральну трубу і крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція по мінтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти отвір діаметром 3 мм за допомогою дырокола;
- Вставити адаптер у отвір.
- Встановити на старий мікроджет MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,001 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 01101A / MS 01101B |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Об`єм | 0,000004 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,001 кг/м^3 |
| Застосування | приєднання мікроджет |
| Спосіб монтажу | в отвір 3 мм |
| Тип | зовнішній адаптер |
- Ціна: 2 ₴




