Адаптер для манометра Presto-PS (TP-0114)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Адаптер для манометра Presto-PS (TP-0114) використовується для побудови систем крапельного поливу. За допомогою цього пункту можна швидко і надійно змонтувати манометр до фільтру або магістральної труби для контролю тиску води в системі. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає особливих навичок. Адаптер виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання, що спричиняє перепади температури.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне різьбове з’ єднання;
- Не тече, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція щодо використання адаптера для манометра:
- Вкрутити адаптер у фільтр або перехід з внутрішньої різьблення 1/4" в магістральну трубу.
- Накрутити на манометр голчасту посадку;
- Вставити манометр голкою в адаптер;
- Подати воду і виміряти тиск.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,004 кг |
| Вид різьби | зовнішня |
| Діаметр різьби | 6 мм (1/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,003 кг/м^3 |
| Застосування | для під'єднання манометра |
| Тип | адаптер для манометра |
- Ціна: 14 ₴

