Інжектор Вентурі 1/2 дюйма Presto-PS (VI-0112-H)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Інжектор Вентурі Presto-PS (VI-0112-H) використовується для побудови будь- якої системи крапельного поливу. Призначено для дозування органічних і неорганічних добрив. Монтується інжектор після очищення води до розриву магістрального трубопроводу за допомогою обводного вузла (байпаса) відповідного діаметра. Забір добрив виготовляється через підземний шланг, обладнаний фільтром і регулюванням крана. Рекомендований робочий тиск на вході інжектора від 2 атмосфери. Для забезпечення коректної роботи інжектора діаметр магістральної труби повинен бути на 1/2 дюйма більше діаметру інжектора. Інженер з високоякісного пластику стійкий до всіх видів добрив та ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Висока рівноправність подачі добрив до системи;
- Контроль кількості внесених добрив;
- Виготовлений з стійкого до хімікатів пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція по монтажу інжектора Вентурі:
- Змонтувати в магістральну трубу фільтр Відсутній діаметр;
- Встановити за ним обводний вузол (байпас) ;
- Змонтувати інжектор у байпас;
- З’ єднати з інжектором шланг для удобрювання;
- Підключити до магістральної трубі після байпаса Поля крапельної стрічки або Багаторічну трубку з крапельницями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,044 кг |
| Вид різьби | зовнішня |
| Тиск на вході інжектора | 2 bar |
| Тиск на виході з інжектора | 1 bar |
| Діаметр різьби | 12 мм (1/2") |
| Діаметр шланга для всмоктування | 6 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Об`єм | 0,00015 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0386 кг/м^3 |
| Обсяг інжекції | 60 л/год |
| Витрата води через інжектор | 950 л/год |
| Рекомендований тиск в системі | 2 bar |
| Рекомендований діаметр магістральної труби | 19 мм (3/4") |
| Тип | інжектор Вентурі |
- Ціна: 257 ₴





