Коннектор Presto-PS для шланга 3/4 дюйма з аквастопом (5820)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Коннектор Presto-PS (5820) використовується разом з різьбленими адаптерами та кранами для з'єднання садових шлангів діаметром 3/4 дюйма до системи водопостачання, для з'єднання шланга з поливними пістолетами і дощовиками, для з'єднання шлангів між собою за допомогою проходного адапттера. Робочий тиск до 4 атмосфери. У цій моделі вбудовано зворотний клапан, який виконує функцію аквастопа, від’єднаний від поливного пістолета або дощовика клапан закривається під дією тиску. Це дає можливість міняти поливні насадки без необхідності виключати води в шланг. Виготовлюється конноктор з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага і низька ціна в порівнянні з металевими аналогами;
- Не іржа, виготовлений з пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простіта монтаж і використання;
- Функція аквастоп;
- Надійне з’ єднання.
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція по монтажу коннекатора:
- Змонтувати Адаптер різьблення або кран для коннектора в магістральну трубу;
- Відкрутити повністю притиснене кільце з боку цангового затискача;
- Одягнути перстень на Шинг діаметром 3/4.;
- Вставити кінець шланга в затиснуті і закрутити назад притиснене кільце до упору;
- Закріпити конноктор на різьблений адаптер/кран;
- Повторити елементи 2-4 на протилежному кінці шланга;
- Змонтувати до конічного перерізу пістолет або Подавальник;
- Подати воду в шланг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Аквастоп | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,031 кг |
| Діаметр шланга (") | 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 25 шт |
| Об`єм | 0,00012 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м^3 |
| Застосування | для зрошувачів |
| Тип | стандартний |
- Ціна: 35 ₴

