З' єднання Presto-PS муфта перехідна для шлангів 1/2-3/4 дюйма (4040)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Муфта перехідна Presto-PS (4040) Для побудови поліва використовують гнучкі садові шланги та дощовики. Дозволяє швидко і надійно з'єднати відрізки шлангів діаметром 1/2 і 3/4 дюйми між собою. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає особливих навичок. З'єднання виготовлене з якісного ПВХ, довговічне, стійке до дії ультрафіолетового випромінювання і водорозробні добрива.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне з’ єднання цангового з’ єднання;
- Не тече, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція по монтажу перехідної муфти:
- Обрізати кінці шлангу;
- Відкрутити затиснуте кільце і одягнути на шланг 1/2";
- Вставити кінець шланга в затискач
- Закрутити до впорядкування затиснене кільце;
- Повторити процедуру зі шлангом 3/4".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,035 кг |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2&ction;)/19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Об`єм | 0,00014 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м^3 |
| Застосування | для з'єднання шлангів різного діаметра |
| Тип | муфта перехідна |
- Ціна: 50 ₴

