Коннектор Presto-PS для змішувача (41129)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Коннерктор для суміші Presto-PS (4129) Для швидкого з’єднання садових шлангів до суміші з плоскою формою гусака використовують стандартні коннектори. Фіксуючий механізм дозволяє встановлювати або зняти коннектор швидко і легко без використання додаткових інструментів. Витримує тиск до 4 атмосфери. Виготовлюється з високоякісного пластику стійкого до механічних навантажень та коррозії.
Переваги
- Невелика вага і габарити у порівнянні з металевими аналогами;
- Не іржа, виготовлений з пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа.
Коротка інструкція по монтажу коннекатора для змішувача:
- Відкрити фіксатор до упору;
- Одіти коннектор на кран;
- Схопити по осі аератор змішувача і притисну білу прокладку;
- Затягнути фіксатор до упору;
- Під'єднати садовий шланг за допомогою швидкісного коннектора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Аквастоп | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,093 кг |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2&54) - 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,0003 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м^3 |
| Застосування | для змішувача |
| Тип | для змішувача |
- Ціна: 120 ₴

