Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC800





Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC 800
Застосування:
Відкачування стічних і фекальних вод з санвузлів де немає можливості організувати відведення в каналізаційну систему самопливом (наприклад, санвузол знаходиться в підвальному приміщенні)
Технічні характеристики
Потужність - 800 Вт
Максимальний напір - 8 м
Максімальноя продуктивність 10,8 м3 / год
Точки підведення 1х 110 мм, 3 х 40 мм
Точка виходу: 23/28/32/40 мм
Температура води - 65 С
Принцип роботи
При наповненні приймальної камери автоматично вмикається двигун, Після відкачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Переваги:
простота монтажу і експлуатації
вільний доступ до панелі управління
можливість підключення одного, двох або трьох джерел зливу каналізації
кнопка «Примусовий старт»
МОЖЛИВІСТЬ ВИЛУЧЕННЯ фекального насоса З КОРПУСУ без від`єднання ПРИСТРОЮ ВІД ТОЧОК ПІДКЛЮЧЕННЯ!
Комплектація:
Напірний патрубок зі зворотним клапаном
Заглушка - 110 мм
Заглушка - 40 мм
Вага нетто: 8,20 кг
Вага брутто: 9,78 кг
Упаковка ВхШхГ: 25х53х35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 8.2 кг |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 65 град. |
| Максимальний напір | 8 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 10.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 13 500 ₴


