Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC500-2





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC500-2»
Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC 500-2
Застосування:
Відкачування стічних і фекальних вод з санвузлів де немає можливості організувати відведення в каналізаційну систему самопливом (наприклад, санвузол знаходиться в підвальному приміщенні)
Технічні характеристики
Потужність - 500 Вт
Максимальний напір - 8 м
Максимальна продуктивність 10 м3 / год
Точки підведення 1х110 мм, 3 х 40 мм
Точка виходу: 23/28/32/40 мм
Температура води - 65 С
Принцип роботи
При наповненні приймальної камери автоматично вмикається двигун, Після відкачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Переваги:
простота монтажу і експлуатації
вільний доступ до панелі управління
можливість підключення одного або двох джерел зливу каналізації
кнопка «Примусовий старт»
Комплектація:
Напірний патрубок зі зворотним клапаном
Заглушка - 110 мм
Заглушка - 40 мм
Вага нетто: 6,2 кг
Вага брутто: 7,75 кг
Упаковка ВхШхГ: 24х56х33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.2 кг |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 65 град. |
| Максимальний напір | 8 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
- Ціна: 9 148,50 ₴



