Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC600D (WC3)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC600D (WC3)»
Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC600D (WC3) ( сололіфт )
Застосування:
Відкачування стічних і фекальних вод з санвузлів де немає можливості організувати відведення в каналізаційну систему самопливом (наприклад, санвузол знаходиться в підвальному приміщенні)
Технічні характеристики
Потужність - 600 Вт
Максимальний напір - 10 м
Максимальна продуктивність 14,4 м3 / год
Точки підведення 1 110 мм, 2 х 40 мм
Точка виходу 1 - 40 мм
Макс. температура води - 90 С
Принцип роботи
При наповненні приймальної камери автоматично вмикається двигун, Після відкачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Переваги:
простота монтажу і експлуатації
вільний доступ до панелі управління
можливість підключення одного або двох джерел зливу каналізації
кнопка «Примусовий старт»
Комплектація:
Напірний патрубок зі зворотним клапаном
Заглушка - 110 мм
Заглушка - 40 мм
Вага нетто: 7 кг
Вага брутто: 8,19 кг
Упаковка ВхШхГ: 26х45х34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7 кг |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 14.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
- Ціна: 8 913,10 ₴


