Використано VOLKS pumpe WC250
-12%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Послідовність VOLKS pumpe WC 250
Призначення:
Відкочування стічних вод з кухонь, пральних машин, душових кабін, де немає можливості організувати відвод в каналізаційну систему самоткою (наприклад, з підвального приміщення)
єхнічні характеристики
Потужність - 250Вт
Максимальний напор — 10 м
Максимальна продуктивність 7,2 м3/год
Точки підводу: 2 х 40 мм,
Точка виходу : 23/28 мм
Макс. температура води - 65 С
Принцип роботи
Після того як штучна камера заповнена, автоматично вмикається двигун, після викачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Переваги:
▫ Простота монтажу і експлуатації
▫ Вільний доступ до панелі керування
Можливості з' єднання одного або двох джерел сливу каналізації
Вага нетто: 3,80 кг
брутто: 4,99 кг
Упаковка ВШХГ: 38х24х23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
- Ціна: 7 670,08 ₴

