Електронний контролер поливу Presto-PS (7805)





Особливості
Електронний контролер поливу Presto-PS 10469 використовується в комбінації з електромагнітними клапанами для побудови автоматичних систем поливу на присадибних ділянках та в умовах невеликих фермерських господарств. Оптимально підходить для управління поливом газонів і галявин у паркових зонах.
Дозволяє одночасне підключення до 11 незалежних ліній зрошення, що робить контролер єдиним приладом для управління поливом всього ділянки. Кожну лінію можна налаштувати окремо. Час поливу визначається в інтервалі від 1 хвилини до 12 годин 59 хвилин. Максимальна кількість сесій - 6 окремих програм, у кожної з яких є 6 налаштувань часу. Передбачена можливість синхронізації між насосом і клапанами - в той час як відкривається магнітний клапан, одночасно включається водний насос.
Конструкція контролера передбачає можливість підключення датчика дощу, що дозволяє економити на зрошенні залежно від погодних умов.
Корпус контролера обладнаний водонепроникним корпусом, що дозволяє установку зовні приміщень. Процес монтажу таймера не займає багато часу. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко запрограмувати контролер на потрібний режим і інтервал поливу. Резервна батарея 6LR61 дозволяє програмувати контролер при відсутності змінного струму і зберігає налаштування при припиненні живлення. Призначений для роботи з клапанами з управляючим напругою AC 24V. Для продовження терміну служби системи поливу рекомендується використання в системі подачі води фільтра грубої очистки.
Переваги
- Широкий спектр регулювання режимів поливу;
- До 10 незалежних секцій зрошення;
- Легкочитаємий РІДКОКРИСТАЛІЧНИЙ дисплей;
- Індикація низького заряду батареї;
- Відображення поточного часу і режиму роботи;
- Простота монтажу;
- Легке і зручне програмування;
- Можливість роботи в парі з датчиком дощу;
- Захист від короткого замикання;
- Зручно використовувати у комбінації з клапанними боксами .
Коротка інструкція з монтажу контролера:
- Змонтувати на початку кожної гілки поливу клапанний бокс електромагнітний клапан;
- З іншого боку клапанів підключити труби магістрального водопостачання;
- Поруч з блоком клапанів в приміщенні на стіні закріпити контролер;
- Підключити клапана до контролера;
- При наявності підключити до контролера датчик дощу;
- Вставити батарейки в контролер;
- Виставити необхідний час поливу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,55 кг |
| Можливість підключення датчиків | датчик дощу |
| Одиниця | 1 шт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість ліній підключення | 11 |
| Кількість програм поливу | 36 |
| Максимальна тривалість одного поливу | 12 годин 59 хвилин |
| Напруга живлення | 9 V (батарея 6LR61) |
| Напруга підключаються клапанів | AC 24V, 0,8 A |
| Об`єм | 0,001833 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,037 кг/м^3 |
| Тип | контролер поливу |
| Тип установки | зовнішній |
- Ціна: 3 450 ₴


