Електричний котел Chip 3 кВт
-10%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний котел Chip 3 кВт.
Електричний котел Chip це новий продукт від молодої української компанії SAT Systems, яка на протягнення останніх кількох років динамічно розвивається й впроваджує у своїх котлах інноваційні новинки та технології. Насамперед котли серії Cheap вирізняються своєю фінансовою доступністю кінцевому споживачеві, але водночас не поступаються за технічними можливостями та характеристиками в дорожчих моделях. Потужність котла (модуляція потужності) регулюється автоматично з кроком 0,5 кВт.
Особливостей котлів серії Chip:
- Безшумна робота котла
- Автоматичне регулювання потужності (ручне регулювання діапазону, тобто максимальної потужності)
- Вибіг насос- робота насоса впродовж 45 секунд після вимкнення нагрівання (прокач рідини та охолодження теплообмінника котла)
- Автоматичний цикл фонового прокачування теплоносія кожні 5 хвилин
- Цифрове керування й контроль температури
- Вбудований аварійний термостат
- Можливість під'єднання кімнатного термостата або тижневого програматора будь-якого виробника
- Підтримка температури теплоносія в діапазоні +/- 0,1 °C від заданої
- Рекуперація паразитного тепла напівпровідникових ключів керування
- Діапазон напруги живлення (фазного): 160 - 275 В
Електричний котел Chip української виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазине ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAT |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Кількість контурів | Двоконтурний (опалення) |
| Спосіб нагріву теплоносія | Теновий |
| Тип підключення | Однофазне/ трифазне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
- Ціна: 7 974 ₴



