Кімнатний терморегулятор Tech WiFi 8S

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tech ST-8S WiFi бездротової кімнатний терморегулятор для керування електроприводами Tech STT-868 (до 6 штук на зону). Терморегулятор Tech ST-8S WiFi призначений для підтримки постійної температури в приміщенні за допомогою электросервоприводов в 8 різних зонах. Простий монтаж під штукатурку електричної розподільної коробки (ø 60мм). Має живлення 230V 50Hz.
Функції контролера:
- управління максимально 8 різними зонами за допомогою: вбудованого датчика температури, 6 головок на одну зону, можливість підключення 8 додаткових бездротових датчиків C-8r, C-mini або кімнатних регуляторів R-8b або R-8z
- Можливість підключити бездротовий підсилювач сигналу RP-3
- Можливість підключити 6 виконавчих модулів MW-1
- можливість оновлення програмного забезпечення через USB порт
- будь-яка зона може мати приписаний індивідуальний режим роботи (постійна температура, обмеження часу або 6 різних графіків роботи)
Оснащення терморегулятора:
- передня панель виконана із 2 мм скла
- бездротова комунікація
- великий, легкочитаємий сенсорний екран
- вбудований датчик температури
- монтаж під штукатурку
Технічні характеристики
- Напруга живлення: 230V AC
- Максимальне споживання струму: 400 mA
- Передача: IEEE 802.11 b/g/n
- З'єднання з мережею: WiFi

Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Сontrollers Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Напруга живлення | 5В |
| Харчування | 230 Вт 50Гц |
| По виду підключення | бездротові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина (мм) | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування терморегулятора | Управління термоелектричними приводами |
- Ціна: 8 464,50 ₴

