Кімнатний терморегулятор Tech ST-296



Використання кімнатного терморегулятора Tech ST-296 забезпечує зручне управління і контроль температурою центрального опалення, гарячою водою і кімнатною температурою, яку може здійснювати у тижневому програмованому циклі. Використання регулятора забезпечує зручне керування температурою в будинку і температурою теплої води безпосередньо з приміщення, без необхідності відвідування котельні.
Передня панель терморегулятора виконана з 3 мм. скла. Великий, легкочитаємий дисплей з підсвічуванням представляє дані читабельні і дозволяє їх легко міняти на регуляторі. Легкий монтаж на стіну, естетика пристрою, а також його неймовірна ціна є черговими перевагами терморегулятора. Терморегулятор Tech ST-296 співпрацює з регулятора для котлів зі зв'язком RS. Додаткової опції може працювати по бездротовому зв'язку з TECH ST-260.
Працює тільки з контролерами, що підтримують зв'язок RS:
- ST-37 RS
- ST-48
- ST-480
- ST-880 zPID
- I-3
- ST-480n
- I-2
- I-1
- I-1 CWU
- ST-431n
Функції терморегулятора:
- управління кімнатною температурою
- управління температрой котла центрального опалення
- управління температурою гарячого водопостачання
- управління температурою змішувальних клапанів (функція доступна при співпраці з модулем клапана)
- відображення зовнішньої температури (опція доступна при співпраці з модулем клапана)
- тижнева програма опалення
- управління пультом (додаткова опція)
- батьківська блокування
- автоматичне регулювання яскравості екрану
Оснащення терморегулятора:
- графічний дисплей
- передня панель з 3 мм скла
- ємнісні кнопки
- вбудований датчик кімнатної температури
- датчик освітленості
- кабель зв'язку RS для управління котлом
- модуль для бездротового зв'язку RS (додаткова опція ST-260)

Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Сontrollers Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Діапазон регулювання температури | +10...+30°C |
| Максимальний струм навантаження | 1А |
| Харчування | 230В 50Гц, адаптер 12В |
| По виду підключення | провідні |
| Споживана потужність (Вт) | 1.3 |
| Температура навколишнього середовища | +5...+50°C |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Глибина (мм) | 18 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування терморегулятора | Управління опалювальними приладами, ГВП |
- Ціна: 5 130 ₴

