Хатний терморегулятор Tech ST-294-v2

Бездротовий кімнатний двопозиційний терморегулятор Tech ST-294 v2 призначений для керування нагрівальним або охолоджувальним пристроєм (наприклад, газовою, оливною або електричною піччю або контролером котла). Цей регулятор призначений для підтримання заданої температури у квартирі, посеред відправлення сигналу нагрівального/охолоджувального пристрою (розтискання стику) з інформацією про те, що приміщення обігріте до необхідної температури.
Регулятор ST-294 у версії v2 надсилає завдання стиснення/розтиснення за допомогою радіосигналу в модуль ST-290 M1, який з'єднується з нагрівальним пристроєм.
Функції терморегулятора:
- керування кімнатною температурою +/- з точністю до 0,5 градуса
- гістереза
- дротовий зв'язок
Обладнання терморегулятора:
- вбудований кімнатний датчик
- світлодіодний дисплей
- батарейки 2xAAA
- блок живлення з приймачем сигналу

Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Controllers Ви можете в нашому інтернет-магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Гістерезис | 0,2...4°C |
| Діапазон регулювання температури | +5...+35°C |
| Максимальний струм навантаження | 1А |
| Харчування | 2 батарейки типу АА |
| По виду підключення | бездротові |
| Температура навколишнього середовища | +5...+45 °C |
| Частотний діапазон | 868 мГц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина (мм) | 20 |
- Ціна: 3 078 ₴

