Кімнатний терморегулятор Tech ST-292 v3





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротовий кімнатний терморегулятор TECH ST-292 v3 призначений для керування нагрівальним пристроєм (наприклад, газовим, масляним, електричним котлом або контролером котла). Цей терморегулятор призначений для прийому заданої температури в приміщенні і передачі сигналу нагрівального пристрою з інформацією про те, що досягнута потрібна температура (для розмикання контакту).
Версії обладнання:
- v2 — безпровідна версія з тимчасової підсвічуванням, опціонально обладнана зовнішнім датчиком. Регулятор у цій версії працює з додатковим приймачем сигналу встановленим поблизу нагрівального пристрою.
- v3 — провідна версія з тимчасової підсвічуванням
- v4 - бездротова версія для роботи з монтажною смугою (наприклад: ST-266, ST-268)
Функції виконувані терморегулятором:
- управління температурою в приміщенні
- тижнева програма опалення
- програма день/ніч
- програма ручна
- функція Optimum Start
- функція нагрівання/охолодження
- Обслуговування підлогової системи (опціонально при використанні додаткового датчика температури)
Оснащення терморегулятора:
- миттєва підсвічування дисплея
- вбудований датчик кімнатної температури
- ємнісні кнопки
- скляна передня панель, товщиною 3 мм
- батарейки

Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Сontrollers Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Діапазон регулювання температури | +5...+35°C |
| Контроль стану роботи | РК-дисплей |
| Максимальний струм навантаження | 1А |
| Харчування | 2 батарейки типу АА |
| По виду підключення | провідні |
| Споживана потужність (Вт) | 1.3 |
| Температура навколишнього середовища | +5...+45 °C |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 121 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина (мм) | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цикл роботи | тижневий |
- Ціна: 3 129,30 ₴

