Кімнатний терморегулятор Tech ST-290-v2



Бездротовий кімнатний терморегулятор TECH ST-290 v2 призначений для керування нагрівальним пристроєм (наприклад газовим, масляним, електричним котлом або контролером котла). Цей терморегулятор призначений для прийому заданої температури в приміщенні і передачі сигналу нагрівального пристрою з інформацією про те, що досягнута потрібна температура (для розмикання контакту).
Tech ST-290 v2 - бездротова версія з тимчасової підсвічуванням, опціонально обладнаний бездротовим зовнішнім датчиком. Регулятор у цій версії працює з додатковим приймачем сигналу, встановлених поряд з нагрівачем.
Функції виконувані терморегулятором:
- управління температурою в приміщенні
- тижнева програма опалення
- програма день/ніч
- програма ручна
- функція Optimum Start
- функція нагрівання/охолодження
- бездротовий зв'язок
Оснащення терморегулятора:
- миттєва підсвічування дисплея
- вбудований датчик кімнатної температури
- бездротовий зовнішній датчик (додаткова опція)
- блок живлення з приймачем сигналу
- батарейки

Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Сontrollers Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50°C |
| Діапазон регулювання температури | +5...+35°C |
| Контроль стану роботи | РК-дисплей |
| Максимальний струм навантаження | 1А |
| Харчування | 2 батарейки типу АА |
| По виду підключення | бездротові |
| Споживана потужність (Вт) | 1.3 |
| Температура навколишнього середовища | +5...+45 °C |
| Частотний діапазон | 868 мГц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 134 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина (мм) | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цикл роботи | тижневий |
- Ціна: 5 078,70 ₴

