Кімнатний терморегулятор Tech ST-283


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кімнатний терморегулятор Tech ST-283 призначений для керування опалювальним приладом (наприклад котел Центрального Опалення, газовим, електричним котлом, котлом на відпрацьованому маслі). Терморегулятор призначений для підтримки заданої температури в приміщенні, посилаючи сигнал до опалювального приладу (розмикання контакту) з інформацією про прогрів приміщення. Зв'язок і передача сигналу відбувається за двухжильному кабелю. Джерело живлення - виконавчий модуль встановлений на нагрівальному приладі.
Функції терморегулятора:
- управління кімнатною температурою
- контроль доступу по ПІН-КОДУ
- функция контроля яркости экрана день/ночь
- функция будильника
- функция календаря
- 6 режимов работы: режим ручного установления температуры, режим день/ночь, режим вечеринки, режим отпуска, режим "антизамерзание", недельный режим
Оснащение терморегулятора:
- Цветной сенсорный экран 4,3
- встроенный датчик комнатной температуры
- блок питания 12VDC - исполнительный модуль (связь)
- представлен в двух цветовых моделях: черный и белый
Основные экраны:
- экран круглых термометров в стиле "flat design"
- экран дома в стиле "flat design"
- заставка функции фоторамки
- заставка в виде часов
Схема подключения

Придбати Терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Сontrollers Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50°C |
| Діапазон регулювання температури | +5...+40°C |
| Контроль стану роботи | РК-дисплей |
| Максимальний струм навантаження | 1А |
| Харчування | 230В 50Гц, адаптер 12В |
| По виду підключення | провідні |
| Споживана потужність (Вт) | 1.3 |
| Температура навколишнього середовища | +5...+45 °C |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина (мм) | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування терморегулятора | Управління нагрівальними пристроями |
- Ціна: 7 695 ₴

