Кімнатний терморегулятор Tech ST-281С бездротовий

Використання кімнатного терморегулятора Tech ST-281 С забезпечує зручне управління і контроль кімнатної температури, котла, бойлера, а також змішувальних клапанів безпосередньо з приміщення, без необхідності відвідування котельні. Контролер адаптований для взаємодії з різними типами основних контролерів, оснащених зв'язком RS: стандартні регулятори, регулятори для котлів на пелети (обладнані запальником), а також контролерами для установки. Великий кольоровий сенсорний дисплей дозволяє зручно керувати контролером і модуляції його параметрів. Додатковою перевагою є можливість завантаження фотографій в пам'ять контролера, які будуть відображатися у вигляді екранної заставки.
Функції контролера:
- управління кімнатною температурою
- управління температрой котла центрального опалення
- управління температурою гарячого водопостачання
- управління температурою змішувальних клапанів (функція доступна при співпраці з модулем клапана)
- відображення зовнішньої температури (опція доступна при співпраці з модулем клапана)
- тижнева програма опалення
- будильник
- батьківська блокування
- відображення актуальної температури котла і кімнатної температури
- оновлення програмного забезпечення через USB
- Великий, яскравий сенсорний екран
- Вбудований кімнатний датчик
- RS-кабель для контролера котла
- Модуль бездротового зв'язку RS-ST-260 (додаткова опція)
Оснащення контролера:
- великий, читатися, кольоровий, сенсорний дисплей
- передня скляна 2 мм панель
- вбудований датчик кімнатної температури
- кабель зв'язку RS для управління котлом
- модуль для бездротового зв'язку RS (додаткова опція)

Придбати Терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Сontrollers Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли |
| Контроль стану роботи | РК-дисплей |
| Харчування | 230В 50Гц, адаптер 12В |
| По виду підключення | бездротові |
| Споживана потужність (Вт) | 1.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина (мм) | 20 |
- Ціна: 10 619,10 ₴

