Кімнатний терморегулятор Tech ST-280

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використання кімнатного терморегулятора Tech ST-280 забезпечує зручне управління і контроль кімнатної температури, котла, бойлера, а також змішувальних клапанів безпосередньо з приміщення, без необхідності відвідування котельні. Терморегулятор може працювати з різними видами головних регуляторів, оснащених зв'язком RS: стандартні регулятори, регулятори для котлів на пелети (обладнані запальником), а також контролерами для установки.
Працює тільки з контролерами, що підтримують зв'язок RS:
- ST-37 RS
- ST-48
- ST-480
- ST-880 zPID
- I-3
- ST-480n
- I-2
- I-1
- I-1 CWU
- ST-431n
Функції терморегулятора:
- управління кімнатною температурою
- управління температрой котла центрального опалення
- управління температурою гарячого водопостачання
- управління температурою змішувальних клапанів (функція доступна при співпраці з модулем клапана)
- відображення зовнішньої температури (опція доступна при співпраці з модулем клапана)
- тижнева програма опалення
- будильник
- батьківська блокування
- відображення актуальної температури котла і кімнатної температури
- заставка
- слайд-шоу
- оновлення програмного забезпечення через USB
Оснащення терморегулятора:
- великий, читатися, кольоровий, сенсорний дисплей
- вбудований датчик кімнатної температури
- кабель зв'язку RS для управління котлом
- модуль для бездротового зв'язку RS (додаткова опція)


Придбати Терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Tech Сontrollers Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли |
| Дисплей | Так |
| Харчування | 230В 50Гц, адаптер 12В |
| Споживана потужність (Вт) | 1.3 |
| По виду підключення | провідні |
| Контроль стану роботи | РК-дисплей |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Глибина (мм) | 24 |
- Ціна: 8 464,50 ₴

