Кімнатний терморегулятор Cewal RQ05 механічний з вимикачем

Механічний кімнатний термостат Cewal RQ в квадратному корпусі застосовується для автоматичного регулювання температури в системах опалення та кондиціонування в різних приміщеннях – будинки, готелі, школи, офіси, підприємства та ін. Застосовується як в побутовому, так і в промисловій галузях.
З індикатором роботи
Термостати серії RQ можуть працювати з будь-якими джерелами тепла, що використовують в якості палива газ, мазут або електроенергію. Кімнатний термостат RQ дозволяє встановлювати температуру в діапазоні від +5 до +30°C з вразливістю ≤1°C.
Розміщення CEWAL RQ05:
Бажано вибрати для термостата місце в тій зоні, де зберігається середня температура всього приміщення. Уникайте близького знаходження дверей, вікон, теплових джерел, а також положень з надлишком або з повною відсутністю аерації. Крім того бажано встановлювати термостат приблизно на рівні 1,5 м від підлоги.
Мехнические дані серії RQ:
- діапазон регулювання :+5... 30 оС
- диференціал: 1К
- термічний градієнт: 1К/15хв.
- чутливий елемент: сильфон наповнений пором
- контакти: Ag 1000/1000
- перемикаються контакти
- випробувальна напруга: до 2,2 кВт
- максимальне навантаження 10 А
- пристрій 1 класу ізоляції
- захищеність: IP20
- Спрацьовування перемикача: 1

УСТАНОВКА:
1. Використовувати для кріплення коробку електричної установки з міжосьовими відстанями між отворами 60 мм; як альтернатива, термостат може бути прикріплений до стінки (завжди з міжосьовими відстанями між отворами 60 мм);
2. Зняти рукоятку і гвинти утримують кришку, як показано на кресленні внизу;
3.а ) прикріпити до стіни цоколь
б) поєднати заземлення пристрою за допомогою затискача, визначеного відповідним символом
з ) згідно з електричною схемою, наведеною на кришці, приєднати гнучкі невід'ємні кабелі до відповідних затискачів гвинтами
д ) повернути на місце гвинти, кришку і рукоятку.

Придбати Терморегулятор потрібної модифікації від італійського виробника Cewal Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cewal |
| Країна виробник | Італія |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли |
| Гістерезис | 0,25°C |
| Діапазон управління температур (повітря) | +5...+30°C |
| Максимальний струм навантаження | 5А |
| Харчування | 10 (1,5)А/ 250В |
| Режим антизамерзання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина (мм) | 37,5 |
- Ціна: 450 ₴

