Кімнатний терморегулятор KG Elektronik C7





Кімнатні термостати – ідеальний спосіб регулювати роботу опалювального обладнання в тих випадках, коли для окремих приміщень необхідно встановити різні температурні режими. Крім того, подібні пристосування більш ефективні з точки зору підтримки комфортного для споживача мікроклімату, а в деяких випадках можуть забезпечити істотне зниження витрат на опалення. Це пояснюється тим, що вони враховують температуру в самому приміщенні, а не на виході котла, який може знаходитися в іншому кінці будинку чи навіть в окремому будинку.
Призначення
KG Elektronik C7 – простий в обслуговуванні і експлуатації непрограмований кімнатний термостат. Дозволяє ефективно, з мінімальними витратами палива і електроенергії управляти опалювальним і кліматичним обладнанням різних модифікацій.
Працює від 2-х пальчикових батарейок по 1,5 В або побутової електромережі.
Особливості
В пластиковий корпус термостата вбудований цифровий рідкокристалічний дисплей і кнопки управління для вибору режимів роботи.
Пристрій передбачає можливість тижневого регулювання. Причому для кожного дня тижня можна встановити окрему температурну програму. На вибір споживачу пропонується 6 варіантів часу включення опалення. Температура для кожного з них визначається окремо.
У разі поломки або виходу температури за допустимі межі спрацьовує звукова сигналізація. Крім того, реалізована захист від замерзання, завдяки чому температура в приміщенні опускається нижче +7°С.
Випускається 2 модифікації терморегуляторів – провідний і безпровідний (радіокерований). Бездротовий прилад складається з налаштовані на одну частоту термостата і приймаючого пристрою, який управляє котлом. Такий варіант оптимальний для випадків, коли з якихось причин прокласти в будівлі кабель виявляється неможливо.

Переваги:
- Простота настройки і управління;
- 6 режимів роботи;
- Висока точність регулювання температури;
- Можливість задати тижневий цикл;
- Система захисту та сигналізації;
- Є модель з бездротовим підключенням;
- Економне споживання енергоресурсів.
Придбати Терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника KG Elektronik Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування терморегулятора | Газові котли |
| Дисплей | Так |
| Температура навколишнього середовища | -10...+60°C |
| Діапазон регулювання температури | +7...+35°C |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+35°C |
| Тип термодатчика | NTC 10 кОм ±1% при 25°C |
| Вихідна потужність навантаження, Вт | 1800 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина (мм) | 35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид терморегулятора | Непрограмований |
- Ціна: 1 506,20 ₴



