Кімнатний терморегулятор KG Elektronik C3RF бездротовий



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кімнатний терморегулятор KG Elektronik C3RF — дуже простий у використанні кімнатний регулятор, без можливості програмування. Працює з багатьма видами опалювального та кліматичного обладнання.
Легке під'єднання та просте керування — головні переваги цього кімнатного термостата.
З основних функцій можна зазначити такі:
- Немає потреби в прокладанні дротів від котла до термостата.
- Регулювання температури в діапазоні 5...35 °C, з кроком на 0,5 °C.
- Функція «антизамерзання» — підтримка мінімальної температури в приміщенні (7 °C).
Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника KG Elektronik Ви можете в нашому інтернет-магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Дисплей | Так |
| Температура навколишнього середовища | -10...+60°C |
| Кількість незалежних датчиків | 1 |
| Напруга живлення | 2 х ААА 1,5 |
| Напруга комутованої мережі | 230В/50Гц +/-10% |
| Навантаження виходу | 6А (2А) |
| Діапазон регулювання температури | +5...+35°C |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+40°C |
| Напруга живлення приймача | 230В/ 50Гц ± 10% |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина (мм) | 45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид терморегулятора | Непрограмований |
- Ціна: 2 199 ₴

