Кімнатний терморегулятор Euroster 2026TX T6 бездротовий

Польська компанія Euroster спеціалізується на розробці і виробництві автоматики для різних систем опалення. Спеціалізацією компанії є випуск великої кількості різних контролерів і терморегуляторів для тієї чи іншої системи опалення. Для управління системою підлогового опалення, або як її ще називають водяна тепла підлога у торгової марки Евростер також є своє рішення. Представляємо Вашій увазі елементи для мультизональної управління променевої системою опалення.
Основними елементами, для управління водяним теплою підлог, служить терморегуторы, сервоприводи і спеціальний блок - центр комутації (комутатор).
Бездротовий терморегулятор Euroster 2026TX T6 застосовується для спільної роботи з бездротовим комутаційним блоком Euroster T6 RX. Доповнюючи ці прилади комплектом сервоприводів, ми можемо повноцінно керувати нашою системою тепла підлога окремо по кожній кімнаті. Модель бездротового програматора Euroster 2026TX T6 відрізняється наявністю вбудованої антени для приймання сигналів від блоку комутації.
Придбати Терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Euroster Ви можете в нашому інтернет - магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroster |
| Країна виробник | Польща |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Вид підключення | бездротові |
| Гістерезис | 0.5°C/ 1°C/ 2°C/ -4°C |
| Датчик | вбудований по повітрю |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50°C |
| Діапазон регулювання температури | +5...+50°C |
| Харчування | 2 батарейки типу АА |
| Точність настройки температури | 0,2°C |
| Управління | кнопкове/ дисплей |
| Рівні температури на добу | 4 (економний/комфортний) |
| Установка | настінна |
| Крок зміни температури | кожні 10 хвилин |
| Габаритні розміри | |
| Висота (мм) | 86 |
| Глибина (мм) | 29 |
| Ширина (мм) | 138 |
- Ціна: 2 400,84 ₴

