Хатний терморегулятор Euroster 2006 TX RX бездротовий (тижневий програматор)

Універсальне застосування для регулювання роботи котла й електричного обладнання (реле 16 А). Тижневе програмування скорочує витрати на енергію, забезпечуючи комфорт у певні інтервали часу. Два рівні температур, програмування з точністю до 0,5 год.
Euroster 2006TX являє собою бездротовий, програмований регулятор температури, що дає змогу дуже нескладним і ефективним способом керувати температурою в приміщеннях, що не вимагає трудомісткого встановлення дротів між регулятором і нагрівальним пристроєм. На практиці це створює можливість зміни місця перебування контролера Euroster залежно від потреб.
Euroster 2006TX є програмованим регулятором температури, що дає змогу дуже нескладним і ефективним способом керувати температурою в приміщеннях. У регуляторі застосовано спрощене, інтуїтивне програмування, з можливістю змін рівня температури без інгеренції в програму. Застосовуваний у регуляторі Euroster 2006TX датчик надає можливість відліку температури з точністю 0,1 °C і програмування температури з точністю до 0,2 °C.
Euroster 2006TX працює на трьох рівнях температури: денні, нічні та температури проти замерзання. Денну та нічну температуру можна модифікувати, а температура проти замерзання є постійною величиною.
Контролер можна запрограмувати в семиденному циклі, з точністю до 0,5 години, завдяки чому отримуємо можливість змінити рівень температури 48 разів упродовж доби.
Регулятор дає змогу запрограмувати різні інтервали часу для кожного дня тижня.
Після запуску регулятора, заводські установки мають такі значення для певних інтервалів часу: комфортна температура (20,4 °C) встановлена з понеділка до п'ятниці з 6:00 до 22:00 год, а у вихідні (сб — вс) — з душу00 до 22:30 ч. Зате нічна температура (16,2 °C) — з понеділка до п'ятниці з 22:00 до 6:00 год, а у вихідні — з 22:30 до 7:00 год. Усі установки можна модифікувати на кожен день тижня, відповідно до індивідуальних потреб.
Регулятор Euroster 2006TX надає можливість роботи джерела тепла з постійним встановленням, тимчасовим зміною температури та встановленням запобігання замерзанню 5 °C.
Застосування:
- Керування котлами: газовим, оливним, електричним
- Керування насосом центрального опалення
- Керування радіаторами та конвекторами
Схема під'єднання регулятора:


Варіанти використання:



Euroster 2006 — базова дротова модель.
Euroster 2006TXRX — бездротова модель.
Euroster 2006TXRXG — бездротова модель із додатковою розеткою.
Euroster 2006TX T6 — бездротова модель для роботи з блоком для теплої підлоги Euroster T6.
Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Euroster Ви можете в нашому інтернет-магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroster |
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли |
| Дисплей | Так |
| Гістерезис | 0,4/1 °C |
| Спосіб монтажу | регулятор - підставка/ приймач - розетка 230В 50Гц |
| Навантаження виходу | 16 А |
| Максимальне навантаження | При змінному струмі 5А |
| Максимальний радіус дії | до 30 м (у забудованій місцевості) |
| Харчування | ТХ - 2 батареї АА 1,5 В RX - 230В |
| Діапазон регулювання температури | +5...+35°C |
| Габаритні розміри | |
| Розміри регулятора (шир./вис./глібов.) мм | 138/86/29 |
| Розміри приймача (шир./вис./глібов.) мм | 64/112/68 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50 °C |
- Ціна: 3 591 ₴

