Кімнатний терморегулятор Euroster 2006

Терморегулятор для будь-якого опалювального обладнання та систем кондиціонування, а також для інших елементів системи опалення. Універсальний терморегулятор, застосовується для регулювання роботи котла Ц.О. та інших елементів системи опалення. Керує електрообладнанням, системою «теплої підлоги» та системою кондиціонування.
Керує температурою в приміщеннях. Регулятор обладнаний функцією спрощеного, інтуїтивного програмування, з можливістю зміни рівня температури без інгеренції в програму. Застосовуваний у терморегуляторі Euroster 2006 датчик дає змогу зчитувати температуру з точністю до 0,1 °C і програмувати температуру з точністю до 0,2 °C.
Euroster 2006 працює в трьох режимах температури: денні, нічні та температури проти замерзання. Денну та нічну температуру можна модифікувати, а температура проти замерзання є постійною величиною.
Контролер можна запрограмувати в семиденному циклі, з точністю до 0,5 години, що дає можливість зміни рівня температури 48 разів упродовж доби.
Регулятор дає змогу запрограмувати різні тимчасові інтервали для кожного дня тижня.
Після увімкнення, регулятор працює згідно з таким заводським настроюванням для певних тимчасових інтервалів: комфортна температура (20,4oC) пн — пт 6:00 — 22:00 год, фібр — з 7:00 — 22:30. Нічна температура (16,2oC) пн — пт 22:00 — 6 годин год, сб — пос 22:30 — 27 годин год. Усі налаштування можна модифікувати на кожен день тижня, на свій розсуд.
Терморегулятор Euroster 2006 дає можливість роботи джерела тепла з постійним настроюванням, тимчасовим зміною температури та настроюванням захисту від замерзання 5oC.
Можливості:
- Цифровий LCD-дисплей із підсвіткою
- Функція Антизамерзання
Euroster 2006 — базова дротова модель.
Euroster 2006TXRX — бездротова модель.
Euroster 2006TXRXG — бездротова модель із додатковою розеткою.
Euroster 2006TX T6 — бездротова модель для роботи з блоком для теплої підлоги Euroster T6.
Придбати терморегулятор потрібної модифікації від польського виробника Euroster Ви можете в нашому інтернет-магазині http://totmarket.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroster |
| Країна виробник | Польща |
| Дисплей | Так |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення |
| Гістерезис | 0,4/1 °C |
| Діапазон регулювання температури | +5...+35 °C |
| Кількість незалежних датчиків | 1 |
| Навантаження виходу | 16 А |
| Напруга комутованої мережі | 230В/50Гц +/-10% |
| Напруга живлення | 230В/50Гц +/-10% |
| Температура навколишнього середовища | +5...+45 °C |
| Габаритні розміри | |
| Висота (мм) | 86 |
| Глибина (мм) | 29 |
| Ширина (мм) | 138 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50 °C |
- Ціна: 1 949,40 ₴

