Електронне реле тиску з захистом від сухого ходу Pedrollo EASY PRESS 2М 2.2 BAR




Вироби серії EASYPRESS є електронними пристроями для запуску (при відкритті крана) та зупинки (при закритті крана) однофазних електронасосів. Мікропроцесор регулятора тиску захищає насос від роботи всуху (при надходженні води відбувається автоматичний запуск насоса), забезпечуючи автоматичне або ручне перезавантаження. Крім того, захищає електронасос від занадто частих запусків через невеликі витоки в системі.
Характеристики Контролер тиску Pedrollo EASYPRESS-2M (старт 2,2 бар.)
Максимальна продуктивність до 200 л/хв (12 м³/год)
Робочий тиск 10 бар
Тиск перезапуску 2.2 бар
Температура рідини до +65 °C
Температура довкілля до +40 °C
Руйнівний внутрішній тиск > 40 бар
Ступінь захисту IP 65
Напруга 230 B
Частота 50/60 Гц
Максимальна сила струму: 16 A
Максимальна потужність насоса – 1500 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Робочий діапазон | 10 бар |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
- Ціна: 3 180,60 ₴

