Газова колонка димохідна KOER WHITE10 л/хв (колір білий)





Характеристики димохідної газової колонки KOER 20 кВт WHITE Біла:
Бренд - KOER
Номінальна теплова потужність, кВт – 20
Коефіцієнт корисної дії до – 92%
Номінальний тиск, Па (мм вод. ст.), природне - 1300
Номінальна витрата газу, природного - м3/год 2
Витрата води T=25 - 10 л/хв
Приєднувальні розміри, вхід холодної – 1/2"
Приєднувальні розміри, вихід гарячої води – 1/2"
Приєднувальні розміри, вхід газу – 1/2"
Тип відведення чадних газів - Димар
Тип газу природний – G20
Електроживлення від - 2 батарей типу D
Камера згоряння - Відкрита
Теплообмінник мідь - OXYGEN FREE
Колектор димових газів - Оцинкована сталь.
Клас пилу вологозахисту - IPX2
Внутрішній діаметр чадних газів, що відходять - 110 мм.
Розмір ШхВхГ, мм – 590x340x180
Вага нетто, кг – 8.2
Гарантія – 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 5 670 ₴




