Колонка газова турбована Piegaz Hermes A Turbo Black 55х35х14 см Чорна + труба



Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колонка газова турбована Piegaz Hermes A Turbo Black 55х35х14 см Чорна + труба»
Колонка газова турбована Piegaz Hermes A Turbo Black
Газова колонка від польської компанії Piegaz – це проточний водонагрівач для безперервного гарячого водопостачання, незалежно від централізованої системи. Вона швидко нагріває воду, працюючи економно та ефективно. Ідеально підходить для квартир, приватних будинків та комерційних приміщень, де необхідна гаряча вода будь-якої миті.
Модель Piegaz Hermes Turbo оснащена мідним теплообмінником з високою теплопровідністю, що дозволяє ефективно нагрівати воду та зменшувати енерговитрати, забезпечуючи стабільну температуру гарячої води без перепадів. Теплообмінник стійкий до корозії та прогоряння навіть при інтенсивному використанні.
Проточні водонагрівачі Piegaz спеціально спроектовані для роботи із низьким тиском води. Газовий блок колонки не вимогливий до якості газу і має відмінну чутливість на відкривання крана гарячої води. Це дозволяє ефективно працювати навіть у будинках із слабким водопостачанням, забезпечуючи стабільне нагрівання.
Характеристики газової колонки Piegaz Hermes Turbo:
Електричний розпал та датчик контролю полум'я
Датчик контролю тяги
Високоякісний пальник на 5 секцій
Захист від перегріву та "сухого горіння"
Блок камери згоряння з подвійною стінкою та додатковою аерацією
Латунна гідравлічна група
Високоякісна турбіна з клапаном на виході
Захист від недостатнього тиску води
Низький рівень шуму
Led-дисплей та зручне інтуїтивне управління
Закрита камера згоряння
Компактні розміри та сучасний дизайн
Технічні характеристики:
Потужність - 24кВт
ККД – 95%
Продуктивність ГВП - 12л/хв (дельта t 25 ° С)
Вода, що протікає - 0,25л-12л
Тиск води - 0,015-0,8 Мр.
Температура нагріву – 35-65 °С
Тиск газу - 2000Па
Тип газу – природний газ G20
Тип камери згоряння – закрита
Живлення – 230В/50Гц
З'єднання, що підключаються: Вхід/Вихід води - G1/2, Вхід газу - G1/2
Колонка Piegaz Hermes Turbo комплектується парапетною трубою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 7 900 ₴


