Котел електричний одноконтурний Rocterm BW 11 кВт Wi-Fi 220/380V




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел електричний одноконтурний Rocterm BW 11 кВт Wi-Fi 220/380V»
Котел електричний одноконтурний Rocterm BW 11 кВт Wi-Fi 220/380V ("сухі" ТЕНи, з керуванням через WIFI)
Котел електричний Rocterm BW011 11 кВт 220/380 Вт – це сучасний та надійний пристрій, призначений для опалення житлових та комерційних приміщень. Котел має потужність 11 кВт і може працювати в однофазному (220 В) чи трифазному (380 В) режимі.
Основні характеристики:
Потужність: 11 кВт Фази: 1 (220 В) / 3 (380 В)
Напруга: 230 В/400 В
Діапазон температур: 30°C–80°C для радіаторів / 30°C–60°C для теплої підлоги
Максимальна температура води: 80°C
Розміри: 665×358×218 мм
Підключення G1/2” (вхід/вихід), G3/4”
Об'єм розширювального бака: 5 л.
Особливості та переваги електричного котла ROCTERM
Сухе нагрівання: Нагрівальні елементи з Німеччини з терміном служби 15 років, що забезпечують довговічність.
Універсальність: Підходить для опалення та гарячого водопостачання (ГВП), можливе підключення бойлера.
Інтелектуальне управління: Вбудований Wi-Fi програматор, підтримка кімнатного та зовнішнього термостату для точного контролю температури.
Програмування: Налаштування користувача та розширені програми для оптимальної роботи системи.
Самодіагностика: Швидке виявлення та відображення кодів помилок.
Функції електрокотла Роктерм:
-симісторне управління
-сухі ТІНИ
-Вбудований Wi-Fi програматор
-підключення бойлера
-режим теплої підлоги
-функція антизамерзання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Об'єм води в котлі | 5 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 19 кг |
| Стан | Новий |
| Рекомендована опалювальна площа | 110 кв.м |
| Підводка | Нижня |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 665 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Вхід в систему опалення | 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 17 277 ₴


