Газова колонка димохідна Piegaz Afrodyta onyx marble 10 л

Газова колонка Hermes від польської компанії Piegaz – це надійний прилад, який забезпечить ваш будинок гарячою водою. Модель Piegaz Hermes забезпечена мідним теплообмінником та рідкокристалічним дисплеєм.
Особливості газової колонки Piegaz Afrodyta onyx marble 10 л
Якісний мідний теплообмінник із вогнетривким покриттям.
Електричний розпал та контроль полум'я.
Датчик контролю тяги.
Захист від перегріву
Захист від недостатнього тиску води
Режими "Зима-Літо" дозволяє заощаджувати до 30% газу.
Компактні розміри.
Відкрита камера згоряння.
Живлення від двох батарей
Проточні водонагрівачі Piegaz спеціально спроектовані для роботи із низьким тиском газу. Газоводний блок колонки не вимогливий до якості газу і має відмінну чутливість на відкривання крана гарячої води.
Якісне покриття теплообмінника перешкоджає його корозії та прогоранню навіть при інтенсивному використанні.
Застосування двох батарей 1,5 як джерела живлення дозволяє не залежати від розташування розетки, а також повністю знімає ризик пошкодження електричним струмом.
Характеристики
Діаметр димоходу, мм 110
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Максимальний тиск, бар 6
Мінімальний тиск, бар 0.2
Потужність, кВт 20
Продуктивність, л/хв 10
Тип камери згоряння відкрита
Тип колонки димохідна
Тип розпалювання від батарей (електронний)
Вага, кг 8.9
Габарити (ВхШхГ), мм 590х340х150
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Вага | 8.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 590 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Додаткові характеристики та комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпалювання пальника | Електронний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 150 мм |
| Під'єднання газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димохід |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Продуктивність | 10 куб. м/час |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проникливий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Розташування | Вертикальне |
| Діаметр димоходу | 110.0 |
| Тип водонагрівача | Колонка |
| Підводка | Нижня |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
- Ціна: 5 199 ₴

