Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 2200 2,2кВт




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 2200 2,2кВт»
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 2200 2,2кВт нержавіючі колеса
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів.
Кількість робочих коліс Optima MH-N 2200 2,2кВт - 10.
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 2200 2,2кВт нержавіючі колеса застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від 0 до 35 ° С. Завдяки низькому рівню шуму, насос набув широкого застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу і миття автомобілів.
Optima MH-N 2200 2,2кВт має конструкцію, при якій кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним в корпусі з нержавіючої сталі і поступово підвищують тиск.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики.
• Напруга мережі: 230В, 50Гц;
• Потужність 2200 Вт;
• Кількість обертів: 2850 об / хв .;
• Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м;
• Максимальна висота напору - 110 м
• Максимальна продуктивність - 9,5 м3 (160л / хв)
• Максимальний робочий тиск: 10 бар;
• Діаметр підключення - 1 ″
• Температура води: від 0 до 35 ° С;
• Характеристики двигуна: двополюсний електродвигун (2850 об. / Хв.),
• Клас ізоляції F,
• Клас захисту IP44.
•
Матеріали.
• Робоче колесо: нержавіюча сталь;
• Дифузор: полімер норил;
• Кожух насоса: нержавіюча сталь;
• Вал і ротор двигуна: нержавіюча сталь;
• Механічне торцеве ущільнення: графіт / кераміка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 110 м |
| Пропускна здатність | 9.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відцентровий |
| Комплектація | Насос, упаковка, інструкція |
| Призначення | Побутове водопостачання |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість робочих коліс | 10 |
| Продуктивність (л/год) | 10000 |
| Тип всмоктування | Відцентровий |
| Максимальний напір (м) | 110 |
| Максимальна висота всмоктування (м) | 7 |
| Матеріал робочих коліс | Нержавіюча сталь |
| Тип води | Для чистої води |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Захист сухого ходу | Без захисту |
- Ціна: 13 900 ₴


