Насос поверхневий відцентровий Czech pump KGA-1C 750 Вт (350 л/хв)




Насос поверхневий відцентровий Czech pump KGA-1C призначений для подачі води у трубопроводах низького тиску. Використовуються для зрошувальних систем садів, городів, теплиць та парників. Даний тип насосів застосовується там, де потрібна висока продуктивність з низьким напором.
Насосна частина
• Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
• Робоче колесо: латунь. Напівприкритого типу для використання у відкритих водоймах.
• Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Умови використання
• Рідина, що перекачується: прісна вода
• Ступінь забруднення: не більше 200 г/м3
• Вологість навколишнього повітря: <90%
• Температура навколишнього повітря: + 2 ℃ … + 40 ℃
• Температура води, що перекачується: + 5 ℃ … + 40 ℃
• Мінералізація не більше 1000 мг/л
• вміст механічних домішок, не більше 0,01%
• Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
• Максимальна глибина всмоктування: 7м.
Двигун
• Тип двигуна: асинхронний, закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом
• Обмотка статора: 100% мідь
• Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
• Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
• Напруга: 220-240 В
• Частота: 50 Гц
• Клас захисту: IP 54
• Довжина кабелю: 1м.
• Режим роботи: тривалий.

Корпус виконаний з чавуну з антикорозійним покриттям (товщина корпусу збільшена на 20%) Робоче колесо виготовлене з латуні; напівзакритого типу для використання у відкритих водоймищах Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304 Двигун: асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом Обмотка статорна: 100% мідь Ізоляція: F Термостійкість двигуна: до 155 ℃ Ущільнення торцеве
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 27 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 6 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Основні | |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP 54 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Країна бренду | Чехія |
| Довжина кабелю (м) | 1,00 |
| Діаметр входу 2 (дюйм) | 2 |
| Р2 Потужність (Вт) | 750 |
| Клас термостійкості | F |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Вбудована термозахист | Так |
| MAX продуктивність (при мін. напорі) (л/хв) | 267,00 |
| Швидкість (об/хв) | 2900 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 2 |
| Потужність на валу насоса (P2, ЛС) | 1,00 |
| Глибина занурення (м) | 7,00 |
| MAX продуктивність (при мін. напорі) (м3/год) | 27,00 |
| Максимальна кількість забруднень (г/м3) | 400 |
| Матеріал шнека | Нержавіюча сталь |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Р1 Потужність (Вт) | 1100 |
| Тип | Відцентровий |
| Довжина (мм) | 360 |
| Ширина (мм) | 220 |
| Висота (мм) | 275 |
| Максимальний напір (м) | 15 |
| Режим роботи | S1, тривалий |
| Комплектація | Поглинач вологи, протиковзкі упори для ніжок, інструкція, гарантійний талон |
| Мощность (кВт) | 0,75 |
| Продуктивність (л/хв) | 450 |
| Вага (кг) | 16.5 |
| Ємність конденсатора (мкф) | 20,00 |
| Потужність, Вт | 750 |
| Максимальна температура довкілля (°C) | 40 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 5 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 40 |
| Мінімальна температура довкілля (°C) | 2 |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 999 ₴

